Kadife Koltuk Nasıl Temizlenir

kadife koltuk nasıl temizlenir

Bilindiği üzere daha önce sitemizde tay tüyü koltuk nasıl temizlenir diye sizlere bir makale yazarak anlatmaya çalıştık. çok kısa bir sürede yüzlerce kişinin okuduğu bu makalemizin insanlara faydalı olduğunu düşünerek şimdide sizlere Kadife Koltuk Nasıl Temizlenir konusunda yardımcı olmak istedik. Nede olsa bilgi paylaştıkça güzelleşir düşüncesiyle 6 yılımızı devirdik ve evinde koltuklarını yıkadığımız müşterilerimize bir çok taktik ve bilgilerimizi paylaştık.

Şimdi gelelim Kadife Koltuk Nasıl Temizlenir sorusunun cevabına, öncelikle Kadife Koltuk Takımları asla tay tüyü gibi yumuşak koltuk takımlarıyla karıştırılmaması gerekir.

Tay tüyü kumaşlar oldukça yumuşak ve geçirgendir ancak kadife kumaşlar tam tersi daha sert ve lekeleri üst kısmında tutup hemen geçirgenlik göstermez. Bu bize neyi gösterir ? tay tüyündeki gibi çok ince , çok yumuşak şekilde kafide kumaşa müdahala edersek istediğimiz sonucu alamayız, bundan dolayıdır ki daha sert bastırmalarla müdaha etmeliyiz.

Küçük damla şeklinde olan lekeleri hep tavsiye ettiğimiz gibi ıslak havlu ile silmeliyiz çabuk müdahale yüksek başarı oranı demektir. Yani bir meyvesuyu kadife koltuğunuza damladğında hemen ıslak bir havluyla silerseniz hepsi çıkacaktır, ancak 3-5 gün sonra silerseniz %50 lerde kalacaktır başarını orarnınız.

Daha büyük bir leke olursa, bir bardak meyve suyu dökülürse ıslak havlu ile tampon şeklinde kabası alınıp daha sonra havlu yıkanıp temizlendikten sonra doğal sabun ile havlu sabunlanmalı ve kadife kumaşın lekerli yeri sabunlu havlu ile sertçe bastırarak silinmelidir.

Erdemli Koltuk Yıkama

0542 834 56 53

Bir cevap yazın