Keten Koltuk Nasıl Temizlenir

keten koltuk nasıl temizlenir

Websitemiz üzerinden siz saygıdeğer müşterilerimize bilgi vermeye devam ediyoruz. Bugünde sizlere Keten Koltuk Nasıl Temizlenir ? konusunda bilgi vermeye çalışacağınız.

Keten Koltuk takımlarınız tay tüyü koltuklara göre daha rahat silinebilecek bir kumaş türüne sahiptir. Ancak unutulmamalıdır ki Erdemli koltuk yıkama firması olarak koltuk kumaşlarınızda asla kimyasal deterjanlar kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Kimyasal deterjanlar kirleri dondurur ve ilk başta temizlenmiş gibi görünsede daha sonrasında lekeler donmuş ve dahada yayılmış vaziyeete tekrar yüzeye çıkar.

Keten koltuklarınızda oluşan küçük lekeleri şu şekilde temizlemeye çalışabilirsiniz. Öncelikele herzaman söylediğimiz ıslah havlu ile silinmeli ve akabinden kalıp sabunlardan en masumu hangisini görüyorsanız onunla havluyu sabunlayıp silebilirsiniz.

Unutmayın !!! bu işlem sadece yüzeyseldir, Erdemli koltuk yıkama firması olarak bizim yaptığımız profesyonel koltuk yıkama işlemi gibi detaylı bir yıkama olmayacaktır. İyi günler dileriz.

Erdemli Koltuk Yıkama

0542 834 56 53