Koltuk Nasıl Temizlenir

koltuk nasıl temizlenir

Öncelikle sitemizi ziyaret edip makalelerimizi okuyan siz değerli misafirlerimize teşekkür ediyoruz. Önceki makalemizde tercih edilen kumaş türlerinden bahsetmiştik ve küçük lekelere nasıl müdahale edilmesi gerekitğini söylemiştik hatırlarsanız çok basit ve masum bir yol söylemiştik.

Bu makalemizde ise evimizdeki koltuk takımlarımızı nasıl korumalıyız buna değineceğiz. Malumunuz Erdemli Koltuk Yıkama firması olarak sizlere 6 yılı aşkın bir süredir hizmet veriyoruz. Mersin-Erdemli-Silifke bölgelerinde yılda 2500 civarı koltuk takımı ve 500 civarı yatak yıkıyoruz.

Evlerinizde bulunan koltuk takımına en ufak bir leke olduğunda, birşey döküldüğünde haklı olarak her seferinde koltuk yıkamacı çağırmak mümkün olmamakta, ancak şu dökülen bir fincan kahveyi mutfaktaki kimyasallarla iyice bir sileyim bir şeyi kalmaz demekte yanlıştır.

Peki ne yapmalısınız ? bir damla ile bir fincan kahvein arasındaki farkı hepimiz biliyoruz. Bir fincan kahve döküldüyse öncelikle küçük bir havluyu ıslıyoruz akabinden iyice suyunu sıkarak nemli olarak kahve dökülen yere tampon şeklinde uyguluyoruz asla omuz gücüyle bastırarak uygulamıyoruz. Kabasını bu şekilde aldıktan sonra havlumuzu tekrar yıkayıp gene suyunu sıkıp çok bastırmadan ince ince koltuğumuzu siliyoruz. ne kadar çıkar derseniz ince ince sildikten sonra %80-%90 çıkacaktır. Ancak tam çıkmadı diye lütfen bulaşık deterjanıyla, sabunla, vb şeylerle koltuğunuzun kumaşını öldürmeyin aksi halde bunları uygularsanız 1 yıl sonra bize koltuk yıkatacağınız zaman o sildiğiniz yer alttan kusma yapacaktır.

Erdemli Koltuk Yıkama

0542 834 56 53

Bir cevap yazın