Koltuk Takımı Nasıl Yıkanır

koltuk takımı nasıl temizlenir

Erdemli Koltuk Yıkama firması olarak sizlerin koltuklarını öncelikle olduğu yerde yani sizin kendi evinizde veya ofisinizde yıkıyoruz.

Koltuk Takımı nasıl yıkanır?

Mersinimizde siz değerli müşterilirmize 2015 Aralık ayından buyana sadece koltuk ve yatak yıkama hizmeti veriyoruz. yani asıl işi halı yıkamacı veyada oto yıkamacı olan bir arkadaş gibi ek iş olarak yapmıyoruz. Sadece koltuk ve yatak yıkıyoruz.

Koltuk takımlarınızı antibakteriyel koltuk şampuanımızla yaklaşık koltuk takımı başına 7-8 litre su ile karıştırıp şampuanladıktan sonra, %100 koltuklarınıza zarar vemeyen fırça makinamız ile gerektiği kadar fırçalıyoruz. Bu işlemi koltuğun kumaşına ve kirine göre uzatıyor veyada kısaltıyoruz. Tüm bu işlemler esnasında evinizdeki parkelere hiç bir zarar vermiyoruz.

Akabinden tüm lekelerin çıktığından emin olduktan sonra 6000 watt vakum gücü olan fabrikasyon vakum makinamız ile iyice vakum yapıyor koltuklarınızda asla su bırakmıyoruz. Üzerinde kalan nem şeklinde olması lazım , bunun sebebi eğer ucuza kaçıpta 1800 wattlık bir makına alıp vakum yaparsak su kalır ve koltuklarınızda koku hatta çürüme yapar. İşimiz bizim alnımızın akıdır.

Bu işlem ile işimizi bitirken koltuk takımınızı kurumaya bırakyoruz.
Havasına göre 4-12 saat arasında koltuklarınız tamamen kuru ve kullanılabilir hale gelmektedir.

Erdemli Koltuk Yıkama

0542 834 56 53

Bir cevap yazın