Koltuk Takımında Küflenme Neden Olur

koltukta küflenme neden olur

Koltuk yıkama işine 6 yılını vermiş ve halende vermeye devam eden bir firma ve çalışanları olarak her 10 müşterimizin yarısında küflenme sorunu ile karşılaşmaktayız. Bunun nedeni aslında çok basit fakat ev hanımları bazen gözden kaçırdıkları küçücük bir ihmal koltuklarda küflenme yapıyor. İşte ayrıntılar…

Koltuk Takımında Küflenme Neden Olur ?

Koltuk takımlarındaki küflenmenin birinci ve asıl sebebi kış aylarında yıkanan kıyafetleri dışarıya asmayan bayanlar evin içindeki klima veyada kombiden faydalansın ve bir an önce kurusun diye makinadan çıkan çamaşırları koltukların üzerine güzelce sermeleridir. Bu kıyafetlerdeki nem, kapı ve pencereninde kapalı olduğu kış günlerinde havasızlıklada birleşince küflenme kaçınılmaz olmaktadır.

Bu küflenme ilk zamanlar belli olmamakla birlikte havalar düzelmeye başladıkça kendibi göstermektedir. yani anlayacağımız koltuklarınız üzerinde asla kıyafet kurutmayınız.

Bu küf durumu ile karşı karşıya kalırsanız asla silmeyiniz, sildikçe küf yayılacaktır en kısa zamanda erdemli koltuk yıkama firmamız ile temesa geçiniz ve profesyonel koltuk yıkama işlemi uygulayalım.

0542 834 56 53