Mekan Yatak Nasıl Yıkanır

mekan yatak nasıl yıkanır

Erdemli Koltuk Yıkama firması olarak profesyonel koltuk yıkama ve profesyonel yatak yıkama hizmeti vermekteyiz. Bunlartın dışında halı,oto,perde,battaniye,yorgan yıkama gibi farklı dallarda çalışmamız yoktur, bir iş üzerine eğilip o braşta profesyonelleşme yolunda ilerleyen firmamız koltuk ve yatak yıkama hizmetide sınıfının en iyisi konumuna gelmiştir.

Mekan Yatak Nasıl yıkanır ?

Mekan yataklarınızı öncelikle evinizde olduğu yerde yıkadığımızı belirtelim. Yatağınızı özel yatak şampuanımızla yaklaşık 4-5 litre suya 250 Ml şampuan karışımıyla şampuanlıyoruz, gerekli olduğu kadar leke çıkartıcı uyguluyor ve akabinden yatağa özel uzun fırça ucuyla fırça makinamızla dikiş aralarında hiç bir bakteri oluşumu bırakmadan iyice fırçalıyoruz ve sonundada 6000 wattlık fabrikasyon vakum makinasıyla vakum yapıyoruz bu işlemlerden sonra yatağınız havaya göre 4-8 saat arasında tamamen kullanıma hazır hale gelmektedir.

Unutmayınız !!! Yanlış şampuanlama veya yanlış fırça kullanımından dolayı yataklarınız zarar görebilir. Lütfen kaliteden şaşmayan firmamızla irtibata geçiniz.

Lütfen randevu alınız.

0542 834 56 53