Mersin Koltuk Yıkama

mersin koltuk yıkama

Tüm dünyanın covid-19 virüsü ile uğraştığı son zamanlarda Mersin ilimizde merkez tüm ilçeler ile birlike erdemli ve silifkeye kadar hizmet vermekte olan firmamız Mersin Koltuk Yıkama olarakta tanınmaktadır.

Koltuk takımlarınızı, köşe takımlarınızı, çekyatlarınızı ve mekan yataklarınızı evinizde olduğu yerde antibakteriyel şampuanımızla şampuanlayıp akabinden asla koltuklarınıza zarar vermeyen koltuk fırça makinasıyla fırçalayıp ve en sonundada 6000 watt vakum gücüne sahip olan fabri,kasyon vakum makinamız ile iyice vakum yaparak koltuklarınızı %95 oranında temizliğini %100 oranında dezenfektesini yapıyoruz.

Çalışan ekibimiz kesinlike eldiven ve maske ile çalışmakta ve bunun sayesinde hasta kişilerden hem kendilerimi hemde sizi ve ailenizi korumaktayız. Sizlerle asla temas kurmadan aklınıza gelecek her türlü tedbiri alarak yaptığımız koltuk yıkama hizmetimiz bu süreçtede devam etmektedir.

Aynı gün yoğunluktan dolayı randevu veremedeğimizi bildirir lütfen koltukalrınızı yıkatmayı düşündüğünüz günün 1-2 gün öncesinden randevunuzu alınız.

Mersin Koltuk Yıkama / Erdemli Koltuk Yıkama

0542 834 56 53

Bir cevap yazın